domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 10JEV470M8X10.5
10JEV470M8X10.5
10JEV470M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10JEV470M8X10.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10JEV470M8X10.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number 10JEV470M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 218846 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecJEV Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série JEV
Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 456mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470µF Aplikace High Temperature Reflow