10YXH3300MEFCCE12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10YXH3300MEFCCE12.5X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 10YXH3300MEFCCE12.5X25 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL |
Product parameter
| Part Number | 10YXH3300MEFCCE12.5X25 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 165064 pcs | Datový list | YXH SeriesLead Forming Codes Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | YXH |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.561A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.23A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 27 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 3300µF |