domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 10ZL3900MEFCG412.5X30
10ZL3900MEFCG412.5X30
10ZL3900MEFCG412.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10ZL3900MEFCG412.5X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10ZL3900MEFCG412.5X30
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 10ZL3900MEFCG412.5X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135101 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZL Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série ZL
Ripple Current @ Low Frequency 2.303A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.29A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 16 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 3900µF