domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 10ZLJ680MTA8X16
10ZLJ680MTA8X16
10ZLJ680MTA8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10ZLJ680MTA8X16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10ZLJ680MTA8X16
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 10ZLJ680MTA8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 294777 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.6A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 59 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF