domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 160PX22MEFC10X12.5
160PX22MEFC10X12.5
160PX22MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160PX22MEFC10X12.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 160PX22MEFC10X12.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 160PX22MEFC10X12.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 320145 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecPX Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 160V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série PX
Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 138mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose