16NSEV33M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16NSEV33M6.3X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 16NSEV33M6.3X5.5 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 16NSEV33M6.3X5.5 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 331719 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecNSEV Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | NSEV |
| Ripple Current @ Low Frequency | 49mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 73.5mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Bi-Polar |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 33µF | Aplikace | General Purpose |