domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16YXG1000MEFC12.5X16
16YXG1000MEFC12.5X16
16YXG1000MEFC12.5X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16YXG1000MEFC12.5X16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16YXG1000MEFC12.5X16
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 16YXG1000MEFC12.5X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 267092 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXG Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série YXG
Ripple Current @ Low Frequency 870mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.45A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1134
16YXG1000MEFC125X16
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 49 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose