16YXH220MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16YXH220MEFC8X11.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 16YXH220MEFC8X11.5 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 16YXH220MEFC8X11.5 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 543819 pcs | Datový list | YXH SeriesLead Forming Codes Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | YXH |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 29 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 220µF | Aplikace | General Purpose |