domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16ZLH680MEFC10X12.5
16ZLH680MEFC10X12.5
16ZLH680MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16ZLH680MEFC10X12.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16ZLH680MEFC10X12.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 16ZLH680MEFC10X12.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 567880 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série ZLH
Ripple Current @ Low Frequency 731.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.33A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1150
16ZLH680MEFC10X125
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 39 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose