domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 200PX4.7MEFCT16.3X11
200PX4.7MEFCT16.3X11
200PX4.7MEFCT16.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 200PX4.7MEFCT16.3X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 200PX4.7MEFCT16.3X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 200PX4.7MEFCT16.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 834489 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecPX Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PX
Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 4.7µF