domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 200VXR270MEFCSN22X30
200VXR270MEFCSN22X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 200VXR270MEFCSN22X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 200VXR270MEFCSN22X30
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number 200VXR270MEFCSN22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46593 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecVXR Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série VXR
Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.65A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose