domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 220MXC270MEFC20X30
220MXC270MEFC20X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 220MXC270MEFC20X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 220MXC270MEFC20X30
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number 220MXC270MEFC20X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25000 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecMXC Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 220V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm) Série MXC
Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.62A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 270µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose