domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 25MXG15000MEFCSN25X35
25MXG15000MEFCSN25X35
25MXG15000MEFCSN25X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25MXG15000MEFCSN25X35 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25MXG15000MEFCSN25X35
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 25MXG15000MEFCSN25X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62194 pcs Datový list MXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série MXG
Ripple Current @ Low Frequency 3.13A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.5995A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména 1189-2844 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 15000µF