25SEV10M5X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25SEV10M5X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 25SEV10M5X5.5 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | SMD CAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 25SEV10M5X5.5 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | SMD CAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | SEV |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.217" (5.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 10µF |