25YXG2700MEFCG412.5X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25YXG2700MEFCG412.5X40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 25YXG2700MEFCG412.5X40 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 600 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 25YXG2700MEFCG412.5X40 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 74780 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecYXG Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | YXG |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.345A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.35A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 17 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.654" (42.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 2700µF |