domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 25ZLJ150M6.3X11
25ZLJ150M6.3X11
25ZLJ150M6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 25ZLJ150M6.3X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 25ZLJ150M6.3X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 25ZLJ150M6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 901490 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 700mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1247
25ZLJ150M63X11
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 170 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose