35YXH270MEFCTA8X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 35YXH270MEFCTA8X20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 35YXH270MEFCTA8X20 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 35YXH270MEFCTA8X20 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 391534 pcs | Datový list | YXH SeriesLead Forming Codes Spec |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | YXH |
| Ripple Current @ Low Frequency | 525mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.05A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.138" (3.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 69 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 270µF |