35YXJ33MTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 35YXJ33MTA5X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 35YXJ33MTA5X11 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 35YXJ33MTA5X11 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1036965 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecYXJ Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | YXJ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 137.5mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 250mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 400 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 33µF |