domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 35ZLG680MEFC12.5X20
35ZLG680MEFC12.5X20
35ZLG680MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 35ZLG680MEFC12.5X20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 35ZLG680MEFC12.5X20
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 35ZLG680MEFC12.5X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 177422 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLG Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série ZLG
Ripple Current @ Low Frequency 1.364A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.48A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-3696
35ZLG680MEFC12.5X20-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 13 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose