domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 35ZLJ47MTA5X11
35ZLJ47MTA5X11
35ZLJ47MTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 35ZLJ47MTA5X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 35ZLJ47MTA5X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number 35ZLJ47MTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1729623 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 450mA @ 100kHz