domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 400CFX22MEFC12.5X25
400CFX22MEFC12.5X25
400CFX22MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 400CFX22MEFC12.5X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 400CFX22MEFC12.5X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 400CFX22MEFC12.5X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118937 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecCFX Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série CFX
Ripple Current @ Low Frequency 215mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 430mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose