domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 450LSG10000MEFC90X221
450LSG10000MEFC90X221
450LSG10000MEFC90X221
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 450LSG10000MEFC90X221 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 450LSG10000MEFC90X221
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 283 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
6 pcs
Product parameter
Part Number 450LSG10000MEFC90X221 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 283 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecLarge Can Type Cap OverviewLSG Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.543" Dia (90.00mm) Série LSG
Ripple Current @ Low Frequency 22.4A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 31.36A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 1.236" (31.40mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 8.819" (224.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose