domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50JEV10M5X5.5
50JEV10M5X5.5
50JEV10M5X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50JEV10M5X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50JEV10M5X5.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 50JEV10M5X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 500860 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecJEV Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série JEV
Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 45mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 10µF Aplikace High Temperature Reflow