domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50NSKV0.47M4X5.5
50NSKV0.47M4X5.5
50NSKV0.47M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50NSKV0.47M4X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50NSKV0.47M4X5.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 50NSKV0.47M4X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 480581 pcs Datový list NSKV SeriesLead Forming Codes Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm) Série NSKV
Ripple Current @ Low Frequency 4mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 6mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Bi-Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 0.47µF Aplikace General Purpose