domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50SKV10M6.3X5.5
50SKV10M6.3X5.5
50SKV10M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50SKV10M6.3X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50SKV10M6.3X5.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number 50SKV10M6.3X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série SKV
Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 42mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-2475-2
50SKV10M6.3X5.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF