domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50TRV390M12.5X16
50TRV390M12.5X16
50TRV390M12.5X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50TRV390M12.5X16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50TRV390M12.5X16
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD
(v amerických dolarech)
150 pcs300 pcs750 pcs1050 pcs
3750 pcs7500 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number 50TRV390M12.5X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série TRV
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 950mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-3571-2 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 150 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose