domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50YXJ1M5X11
50YXJ1M5X11
50YXJ1M5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50YXJ1M5X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50YXJ1M5X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 50YXJ1M5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1320888 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 10.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 30mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1421 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 4 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose