domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 50YXJ2R2MTA5X11
50YXJ2R2MTA5X11
50YXJ2R2MTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 50YXJ2R2MTA5X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 50YXJ2R2MTA5X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number 50YXJ2R2MTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1818418 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXJ
Ripple Current @ Low Frequency 18.06mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 43mA @ 100kHz