6.3PX22000MEFC18X31.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6.3PX22000MEFC18X31.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 6.3PX22000MEFC18X31.5 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 6.3PX22000MEFC18X31.5 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 85650 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecPX Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.709" Dia (18.00mm) | Série | PX |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.28A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.622A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | 1189-4084 6.3PX22000MEFC18X31.5-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 30 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 22000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 22000µF | Aplikace | General Purpose |