domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 6.3YXH5600MEFC12.5X35
6.3YXH5600MEFC12.5X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 6.3YXH5600MEFC12.5X35 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 6.3YXH5600MEFC12.5X35
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 6.3YXH5600MEFC12.5X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96553 pcs Datový list YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série YXH
Ripple Current @ Low Frequency 2.016A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.88A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 20 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 5600µF