63LSW4700M36X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 63LSW4700M36X50 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 63LSW4700M36X50 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | SCREW TERMINAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 60 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 63LSW4700M36X50 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | SCREW TERMINAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.417" Dia (36.00mm) | Série | LSW |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.52A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 2.087" (53.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 4700µF | Aplikace | General Purpose |