domů > produkty > Snímače, převodníky > Snímače přiblížení > IME08-2N5NOZW2S
IME08-2N5NOZW2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IME08-2N5NOZW2S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IME08-2N5NOZW2S
Výrobce SICK
Popis SEN PROX UNSHLD NPN NC 2M CBL
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 1970 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number IME08-2N5NOZW2S Výrobce SICK
Popis SEN PROX UNSHLD NPN NC 2M CBL Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1970 pcs Datový list
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 10 V ~ 30 V
styl koncovky Cable stínění Shielded
Série - Typ senzoru Inductive
snímací vzdálenost 0.098" (2.5mm) Frekvenční odezva 4kHz
Paket / krabice Cylinder, Threaded - M8 Typ výstupu NPN-NC, 3-Wire
Ostatní jména 1040868 Provozní teplota -25°C ~ 75°C (TA)
Materiál - Těleso Plastic Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Ochrana proti vniknutí IP67 Indikátor LED
Detailní popis Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8