IME30-20NPSZC0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IME30-20NPSZC0K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IME30-20NPSZC0K |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO M12 |
Product parameter
| Part Number | IME30-20NPSZC0K | Výrobce | SICK |
|---|---|---|---|
| Popis | SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO M12 | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 1334 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 10 V ~ 30 V |
| styl koncovky | Connector | stínění | Shielded |
| Série | - | Typ senzoru | Inductive |
| snímací vzdálenost | 0.787" (20mm) | Frekvenční odezva | 500Hz |
| Paket / krabice | Cylinder, Threaded - M30 | Typ výstupu | PNP-NO, 3-Wire |
| Ostatní jména | 1041045 | Provozní teplota | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Materiál - Těleso | Plastic | Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 | Indikátor | LED |
| Detailní popis | Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30 |