LFP0300-B4DMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LFP0300-B4DMB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LFP0300-B4DMB |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | SEN FLUID RMT AMP SWTCH OUTPUT |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LFP0300-B4DMB | Výrobce | SICK |
|---|---|---|---|
| Popis | SEN FLUID RMT AMP SWTCH OUTPUT | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 149 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 12 V ~ 30 V |
| Série | - | Typ výstupu | NPN / PNP |
| Ostatní jména | 1071104 | Provozní teplota | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Typ montáže | Cable | Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Detailní popis | Liquid Level Sensor Amplifier Cable | Proud - Supply | 100mA |