domů > produkty > Snímače, převodníky > Snímače přiblížení > UM30-213112
UM30-213112
UM30-213112
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UM30-213112 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UM30-213112
Výrobce SICK
Popis SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 229 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Part Number UM30-213112 Výrobce SICK
Popis SEN ULTRASONIC 200-1300MM PNP Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 229 pcs Datový list UM30-213112 Datasheet
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 9 V ~ 30 V
styl koncovky Connector stínění -
Série UM30 Typ senzoru Ultrasonic
snímací vzdálenost 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) Frekvenční odezva 8Hz
Paket / krabice Cylinder, Threaded - M30 Typ výstupu PNP
Ostatní jména 1882-1424
Provozní teplota -25°C ~ 70°C
Ochrana proti vniknutí IP67 Indikátor LED
Detailní popis Ultrasonic Proximity Sensor 7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30