UM30-215112
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UM30-215112 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UM30-215112 |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | ULTRASONIC SEN 8M PNP |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | UM30-215112 | Výrobce | SICK |
|---|---|---|---|
| Popis | ULTRASONIC SEN 8M PNP | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 199 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 9 V ~ 30 V |
| styl koncovky | Connector | stínění | - |
| Série | UM30 | Typ senzoru | Ultrasonic |
| snímací vzdálenost | 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm) | Frekvenční odezva | 3Hz |
| Paket / krabice | Cylinder, Threaded - M30 | Typ výstupu | PNP |
| Ostatní jména | 6037668 | Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 | Indikátor | LED |
| Detailní popis | Ultrasonic Proximity Sensor 23.622" ~ 236.22" (600mm ~ 6000mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30 |