WF120-95B416
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WF120-95B416 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WF120-95B416 |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | TEACH PNP/NPN 120 MM |
Product parameter
| Part Number | WF120-95B416 | Výrobce | SICK |
|---|---|---|---|
| Popis | TEACH PNP/NPN 120 MM | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 211 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Série | WF |
| Sensing Method | Optical Flag | snímací vzdálenost | 4.724" (120mm) |
| Doba odezvy | 100µs | Paket / krabice | Module, Connector |
| Konfigurace výstupu | PNP/NPN | Ostatní jména | 6028470 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 60°C (TA) | Typ montáže | Chassis Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Detailní popis | Optical Sensor Optical Flag 4.724" (120mm) PNP/NPN Module, Connector |