WF15-40B410
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WF15-40B410 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WF15-40B410 |
|---|---|
| Výrobce | SICK |
| Popis | MANUAL PNP/NPN 15 MM |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | WF15-40B410 | Výrobce | SICK |
|---|---|---|---|
| Popis | MANUAL PNP/NPN 15 MM | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 437 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Série | WF |
| Sensing Method | Optical Flag | snímací vzdálenost | 0.591" (15mm) |
| Doba odezvy | 100µs | Paket / krabice | Module, Connector |
| Konfigurace výstupu | PNP/NPN | Ostatní jména | 6028430 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 60°C (TA) | Typ montáže | Chassis Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Detailní popis | Optical Sensor Optical Flag 0.591" (15mm) PNP/NPN Module, Connector |