domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LD39080PT18-R
LD39080PT18-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LD39080PT18-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LD39080PT18-R
Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number LD39080PT18-R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78124 pcs Datový list LD39080
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.3V @ 800mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 6V Dodavatel zařízení Package PPAK
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Original-Reel® Paket / krabice TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 497-6016-6
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK
Aktuální - Quiescent (Iq) 2.5mA Current - Výstup 800mA