SMA6J170A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMA6J170A-TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMA6J170A-TR |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Popis | TVS DIODE 170V 292V SMA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SMA6J170A-TR | Výrobce | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 170V 292V SMA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 317932 pcs | Datový list | SMA6J, SMM4F Series FlyerSMA6J Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 170V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 292V | Napětí - porucha (Min) | 189V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMA (DO-214AC) | Série | SMA6J, TRANSIL™ |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Ostatní jména | 497-7443-2 SMA6J170A-TR-ND SMA6J170ATR |
Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 11.3A (8/20µs) |