SMA6J20CA-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMA6J20CA-TR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMA6J20CA-TR |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Popis | TVS DIODE 20V 36.8V SMA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | SMA6J20CA-TR | Výrobce | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 20V 36.8V SMA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 304182 pcs | Datový list | SMA6J, SMM4F Series FlyerSMA6J Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 20V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 36.8V | Napětí - porucha (Min) | 22.2V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | SMA (DO-214AC) |
| Série | SMA6J, TRANSIL™ | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 600W | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA | Ostatní jména | 497-5926-2 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 93A (8/20µs) | Kapacitní @ Frekvence | - |