STB35NF10T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit STB35NF10T4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | STB35NF10T4 |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Popis | MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | STB35NF10T4 | Výrobce | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 83569 pcs | Datový list | ST(B,P)35NF10 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | D2PAK | Série | STripFET™ II |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 35 mOhm @ 17.5A, 10V | Ztráta energie (Max) | 115W (Tc) |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Ostatní jména | 497-7947-1 | Provozní teplota | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 1550pF @ 25V | Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 55nC @ 10V |
| Typ FET | N-Channel | FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V | Drain na zdroj napětí (Vdss) | 100V |
| Detailní popis | N-Channel 100V 40A (Tc) 115W (Tc) Surface Mount D2PAK | Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 40A (Tc) |