domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - usměrňovače - pole > STTH2003CG
STTH2003CG
STTH2003CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit STTH2003CG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number STTH2003CG
Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number STTH2003CG Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4702 pcs Datový list STTH2003
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.25V @ 10A
Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 300V Dodavatel zařízení Package D2PAK
Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io) Série -
Reverse Time Recovery (TRR) 35ns Obal Tube
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatní jména 497-12802-5
STTH2003CG-ND
Provozní teplota - spojení 175°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Proud - zpìtný únikový @ Vr 20µA @ 300V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 10A Číslo základní části STTH2003C