VND5E025BK-E
VND5E025BK-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VND5E025BK-E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number VND5E025BK-E
Výrobce STMicroelectronics
Popis IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
(v amerických dolarech)
1225 pcs
Product parameter
Part Number VND5E025BK-E Výrobce STMicroelectronics
Popis IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58067 pcs Datový list VND5E025BK-E
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Napětí - Load 4.5 V ~ 28 V Typ přepínače General Purpose
Dodavatel zařízení Package PowerSSO-24 Série VIPower™
Rds On (typ) 25 mOhm (Max) Ratio - Vstup: Výstup 1:1
Obal Tube Paket / krabice 24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu N-Channel Konfigurace výstupu High Side
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupů 2
Rozhraní On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Funkce Auto Restart Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Proud - výstup (Max) 43A Číslo základní části VND5E025