VND5E050AKTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VND5E050AKTR-E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VND5E050AKTR-E |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Popis | IC SW M0-5 2CH 27A ANLG PWRSSO24 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | VND5E050AKTR-E | Výrobce | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Popis | IC SW M0-5 2CH 27A ANLG PWRSSO24 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 27753 pcs | Datový list | VND5E050A(J,K)-E |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 4.5 V ~ 28 V | Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | PowerSSO-24 | Série | VIPower™ |
| Rds On (typ) | 50 mOhm (Max) | Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 24-SOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Typ výstupu | N-Channel | Konfigurace výstupu | High Side |
| Ostatní jména | 497-11699-1 | Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Počet výstupů | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting | Funkce | Auto Restart |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage | Proud - výstup (Max) | 19A |