ESS-125-TT-25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESS-125-TT-25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESS-125-TT-25 |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Popis | ELEVATED SOCKET STRIPS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | ESS-125-TT-25 | Výrobce | Samtec, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | ELEVATED SOCKET STRIPS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15175 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board |
| Série | ESS | Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Výška izolace | 0.500" (12.70mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 25 Position Elevated Socket Connector Through Hole |
| Jmenovitá hodnota proudu | - | Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Circular | Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.173" (4.40mm) | Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |