PLCC-084-T-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PLCC-084-T-N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PLCC-084-T-N |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Popis | CONN SOCKET PLCC 84POS TIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PLCC-084-T-N | Výrobce | Samtec, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN SOCKET PLCC 84POS TIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | PLCC |
| Délka ukončení | - | Ukončení | Solder |
| Série | PLCC | Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet poloh nebo Pins (Grid) | 84 (4 x 21) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Funkce | Closed Frame | Kontaktní odpor | 10 mOhm |