TCSD-07-D-10.00-01-F-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TCSD-07-D-10.00-01-F-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TCSD-07-D-10.00-01-F-R |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Popis | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB |
Product parameter
| Part Number | TCSD-07-D-10.00-01-F-R | Výrobce | Samtec, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12475 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| stínění | Unshielded | Série | Tiger Eye™ TCSD |
| Pitch - Konektor | 0.079" (2.00mm) | Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 14 |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Délka | 0.833' (254.00mm, 10.00") |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00") | Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold | Typ konektoru | Socket to Socket, Reversed |
| Barva | Gray, Ribbon | kabelová koncovka | IDC |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TCSD-07-D-10.00-01-F - Výrobci:
Samtec, Inc. - Popis:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB - Na skladě: