TCSD-20-D-08.01-01-N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TCSD-20-D-08.01-01-N-R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TCSD-20-D-08.01-01-N-R |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Popis | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TCSD-20-D-08.01-01-N-R | Výrobce | Samtec, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5768 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| stínění | Unshielded | Série | Tiger Eye™ TCSD |
| Pitch - Konektor | 0.079" (2.00mm) | Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 40 |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Délka | 0.668' (203.45mm, 8.01") |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Polarizing Key |
| Detailní popis | 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.668' (203.45mm, 8.01") | Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |