domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Programovatelné oscilátory > SIT1602ACL7-18E
SIT1602ACL7-18E
SIT1602ACL7-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SIT1602ACL7-18E s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SIT1602ACL7-18E
Výrobce SiTime
Popis OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Part Number SIT1602ACL7-18E Výrobce SiTime
Popis OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 1.8V
Typ XO (Standard) Spread Spectrum šířky pásma -
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Série SiT1602
hodnocení - programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Obal Bulk Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup HCMOS, LVCMOS Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.031" (0.79mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm
Frekvenční stabilita - Detailní popis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 3.9mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 3.8mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 3.75MHz ~ 77.76MHz